Náš tím

Maroš

Maroš

CEO, Account manager

Vybudoval BUFI.SK hneď po skončení strednej školy. Hlavným cieľom bolo a stále je posúvať levely webov dopredu. Komunikuje s klientmi a stará sa o chod spoločnosti.

Miroslav

Miroslav

SENIOR PROGRAMMER

Vývojár, ktorý začal s web developmentom už po strednej škole. Má slušné znalosti v backende, frontende, ale aj vo vývoji hybridných mobilných aplikáciách. Najviac obľubuje backend s využitím PHP, Laravel, Codeigniter poprípade Wordpress.

Gabika

Gabika

OFFICE MANAGER

Osoba, bez ktorej by sme asi neprežili. Stará sa nám o celé pozadie našej firmy. Rieši za nás dôležité firemné úlohy a spravuje klientom administračné rozhranie webov.

Marko

Marko

WEBDESIGNER

Balíčky od Adobe sú jeho druhou rodinou, Photoshop, Illustrátor, Indesign sú jeho najlepšími spoločníkmi. Navrhuje krásne a nadčasové webdizajny. Do grafiky vkladá dušu seba a klienta.

Dávid

Dávid

Copywriter

Vymýšľa kreatívne texty na naše web stránky, ktoré vždy vystihujú myšlienku projektu. Jeho rečnícke schopnosti Vás vtiahnu do deja až sa pristihnete, že ste na konci textu.

Naši partneri

Agentúra BODKA

Agentúra BODKA

MARKETING

Stará sa nám o kompletný marketing. My urobíme web stránku a BODKA vymyslí príbehovú marketingovú stratégiu, kde ponúkajú online a offline reklamu v digitálnych médiách a sociálnych sieťach.

PPC CENTRUM

PPC CENTRUM

Google partner

Každý web potrebuje nakopnúť do sveta internetu plného konkurencie. Dôležitým krokom je Google reklama vo vyhľadávači. O túto oblasť sa nám stará PPC Marketing.

Naši klienti